Frivolitková krajka - údržba

Základní rady pro údržbu frivolitkové krajky

Roman Schmock - 16. září 2023

ŠPERKY Z FRIVOLITKOVÉ KRAJKY

  • Naše šperky vynikají svým exkluzivním krajkovým vzhledem, který vzniká unikátní technikou zvanou “frivolitková krajka”. Jsou vyráběny s pečlivostí a láskou z přírodních materiálů, což jim propůjčuje nejen krásu, ale i vysokou tvarovou a barevnou stálost. Dokonce i po styku s vodou zůstávají šperky neporušené. Ačkoli jsou odolné vůči vodě, doporučujeme je neponořovat nebo neexponovat vodě při koupání nebo sprchování.

  • Naše šperky jsou lehké a velmi pohodlné na nošení. Standardně používáme ocelové nerezové komponenty, pokud není u výrobku uvedeno jinak. Chceme vám zajistit co největší pohodlí, a proto je možné naše šperky doplnit antialergickými kovovými komponenty, což pomáhá minimalizovat alergické reakce.

  • Při nošení šperků z frivolitkové krajky se může stát, že se znečistí. Nemusíte se však ničeho obávat, protože čištění je snadné, podobně jako u jakéhokoli bavlněného oděvu.

  • Pokud jsou šperky jen mírně znečištěny, stačí je otřít vlhkým hadříkem a nechat je následně uschnout.

  • V případě většího znečištění můžete výrobek ručně vyprat a poté případně nažehlit (je možné použít i škrob ve spreji). Pamatujte, že žehlení je nejlepší provádět přes bavlněnou látku, abyste předešli poškození povrchu žehličky.

Jsme tu, abychom vám pomohli a zodpověděli jakékoli dotazy, které byste mohli mít. Neváhejte nás kontaktovat na email roman@jimot.cz. Vaše spokojenost s našimi šperky je pro nás prioritou.

Roman Schmock

Frivolitkový náhrdelník Frivolitkový náhrdelník